Centrum Aktywności Osób Głuchych i Słabosłyszących

Logo CAOGIS

Polski Związek Głuchych w Łodzi w partnerstwie z Urzędem Miasta Łodzi realizuje projekt "Centrum Aktywności Osób Głuchych i Słabosłyszących" (CAOGiS) dla osób z uszkodzonym słuchem zamieszkujących obszar rewitalizacji Miasta Łodzi lub przeniesione w związku z wdrażaniem tego procesu.

Zapraszamy do udziału w szkoleniach, stażach, warsztatach wyjazdowych, spotkaniach w ramach Klubu Rewitalizacja, skorzystania z usług tłumacza j. migowego oraz z tabletów z tłumaczeniem on-line!

Plakat projektu CAOGiS

Aktualności

Pani Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska zaprasza do projektu:

Informacje o projekcie:

Zapisz się do projektu

Formularz do pobrania:

Wypełnij formularz i wyślij do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.:

Harmonogram wsparcia

 

Kontakt

Biuro projektu: Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki

ul. Nawrot 94/96,

90-040 Łódź

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koordynatorka projektu: Katarzyna Kołodziejczyk-Białas

42 231 30 36

GG: 8304781

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

facebook.com/PZGLodz

Projekt CAOGiS współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania IX.1.3 Aktywizacja społeczno-zawodowa osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym – miasta Łódź Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020